СПЛАЧУЙТЕ ВЧАСНО!!

Дата: 07.06.2022 14:18

Шановні громадяни! Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у ваших будинках, чистота, затишок та стабільність енергопостачання. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: ЗДІЙСНЮВАТИ СВОЄЧАСНУ ОПЛАТУ ЗА НАДАНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ!

Просимо усіх поставитися із розумінням, вчасно розраховуйтесь! Сплачуйте комунальні послуги в інтернеті – це зручно і вигідно. Не потрібно йти на пошту або в банк, стояти в черзі до кас, платити десятки гривень комісії! Велике прохання до громадян, хто має можливість допомогти літнім пенсіонерам, самотнім, незахищеним верствам населення сплатити – допоможіть.