«Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості»

Дата: 08.06.2022 16:33

7 червня 2022 року у Захарівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості за участі Захарівського бюро правової допомоги відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», учасниками якого стали зареєстровані безробітні.

Метою семінару було ознайомити учасників із змінами в законодавстві про зайнятість, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці та сучасними функціонуючими електронними сервісами державної служби зайнятості. Також фахівець філії Григорецька Ірина ознайомила присутніх з можливістю отримувати інформацію щодо актуальних вакансій за допомогою застосунку Telegram.

В семінарі взяла участь заступник начальника відділу Захарівське бюро правової допомоги Заболотна Наталя, яка звернула увагу на гарантії, що забезпечуються законодавством за умови офіційного працевлаштування. Спеціаліст також детально розповіла про широкий спектр послуг, які громадяни можуть отримати звернувшись до бюро правової допомоги.Фото без опису