СВЯТО РОЗУМНИХ І НАПОЛЕГЛИВИХ

Дата: 17.06.2022 09:28

НФото без описуа площі біля погруддя Т.Шевченка відбулись урочисті заходи – нагородили найрозумніших, найталановитіших і наполегливих учнів навчальних закладів Захарівської громади.

Надзвичайно приємно відмітити, що з 27 випускників одинадцятого класу Захарівського НВК нині є п’ятеро „медалістів” – це Анастасія ДРАГОМЕРЕЦЬКА, Катерина ЧОРНОПІЩУК і Ксенія ШАРКО завершили навчання з „золотими” медалями. Анастасія КОЗЛОВА з Єлизаветою МЕЛЬНИЧЕНКО отримали „срібні” відзнаки. Крім того, учні Захарівського, Йосипівського, Павлівського, Карабанівського, Новозарицького, Росіянівського та Оленівського навчальних закладів закінчили навчальний рік на відмінно. Задля того, щоб посилити інтерес учнів до навчання і здобуття ґрунтовних знань, Захарівською селищною радою вирішено за високі знання і наполегливість в навчанні „золотим” медалістам виплатити одноразову заохочувальну стипендію в розмірі 15 тисяч гривень кожний, а „срібні” – по 10 тисяч гривень, відмінникам навчання – по тисячі гривень. Сьогодні, урочисто вам вручимо відповідні Сертифікати. Цим утверджуємо прагнення, аби юні жителі нашої громади, які наполегливо і заповзято оволодівають знаннями в школі, активні учасники шкільних заходів, які своїм розумом і стараннями сягають найвищих шкільних вершин, отримали за свій труд матеріальну винагороду і своєрідний старт перед здобуттям вищої освіти. Вважаю, що такі стимулюючі виплати за відмінне навчання найкращим учням - це гарне заохочення для наших школярів. В подальшому з великим задоволенням фінансуватимемо подібні виплати, адже чим вищий рівень знань громадян нашої держави, тим більший і всебічний розвиток отримає Україна і наш край».

Розпорядженням селищного голови за високі успіхи у навчанні та результати семестрового, річного оцінювання випускникам навчальних закладів –

- які мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів начального плану (золотим медалістам) виплатити у розмірі 15000 тисяч гривень : ДРАГОМЕРЕЦЬКІЙ Анастасії Ігорівні, ЧОРНОПІЩУК Катерині Геннадіївні та ШАРКО Ксенії Юріївні;

- які мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів начального плану (срібним медалістам) у розмірі 10000 тисяч гривень: КОЗЛОВІЙ Анастасії Євгенівні та МЕЛЬНИЧЕНКО Єлизаветі Володимирівні.

Також за високий рівень навчальних досягнень, вагомі досягнення в навчанні учням закладів загальної середньої освіти виплатити одноразову грошову винагороду Захарівського селищного голови у розмірі 1000 (одна) тисяча гривень:

Захарівський опорний заклад - Церцеїл Дар’ї, Татарчуку Максиму,

Сліпченко Анні, Чабан Марії ,Баранюк Анастасії, Осійчуку Олексію , Миндрі Марії, Вакаренко Анні, Івановій Анні ,Кліменку Андрію,

Чабану Роману, Куцелик Крістіні, Дуднік Надії, Тернавській Анастасії, Ткаченко Анастасії, Тодорашко Олександрі,

Демишкант Аліні, Чепізі Віктору, Івченку Миколі, Парчику Анатолію, Ганзі Катерині, Морарашу Сергію, Горетому Михайлу, Непомящій Олександрі,

Росіянівка - Гульку Денису, Малєвській Маргариті,

Новозаріцьке - Мутрук Ельмірі, Грушецькій Марії, Батичко Діані

Карабанове - Вальчуковському Дмитру,

Павлівка - Колєснік Аріні,

Йосипівка - Таратунській Надії, Теслін Анастасії, Баб’яку Євгенію,

Оленівка - Камінському Мирославу та Черлат Станіславу.

Вітаємо переможців навчального року!! Успіхів!

На завершення заходу, Олексій Осійчук сказав: «Користуючись нагодою, щиро вітаю всіх вчителів, учнів і їхніх батьків із завершенням чергового навчального року. Так, він був не такий, як всі попередні... Наповнений болем і горем сьогодення. Але, усі ми переконані в нашій Перемозі! Всім бажаю миру і благополуччя, здійснення мрій та щасливого майбутнього! Шановні випускники, відмінники навчання, йдіть по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагніть до своєї заповітної мрії та вірте в свої сили! Нехай ваш життєвий шлях буде сповненим гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої країни!»

Завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. На жаль, цього року в наших освітніх закладах не лунав урочисто Останній дзвоник, учні не збиралися галасливо на шкільному подвір’ї, не було чутно дзінких голосів безтурботної юні, не сяяли усмішки батьків і вчителів. Знаємо, що стіни рідних шкіл тримають у собі ностальгію за шкільними святами і подіями. Шкода, випускники не отримали свята, яке буває раз у житті, не танцювали вальс, не зустріли традиційну світанкову зорю. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі…