ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 17.06.2022 09:31

Відбулось учора Фото без описупід головуванням селищного голови Олексія Кузьмича Осійчука. На розгляд членів виконкому підготовлено життєвоважливі питання:

1. Про утворення добровільного формування цивільного захисту Захарівської селищної ради

2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Державного професійно-технічного навчального закладу «Захарівський професійний ліцей на 2022-2025 роки»

3. Про затвердження тарифів на комунальні та транспортні послуги, які надаються КП «Захарівське ВУЖКГ»

4. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги, що надаються комунальним підприємством «Захарівське виробниче управління житлово-комунальне господарство» для населення Захарівської селищної ради на 2022 рік

5. Про перерозподіл видатків селищного бюджету

6. Про внесення змін до річного та помісячного розпису селищного бюджету

7. Про внесення змін до рішення Захарівської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1510-VIII «Про бюджет Захарівської селищної ради на 2022 рік».

8. Про надання неповнолітнім (ПІБ не вказуємо) 03.05.2011 року народження та 21.09.2014 року народження статусу дітей, позбавлених батьківського піклування