В ПІДГОТОВЦІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 24.06.2022 14:15

Відомо, що планується стаціонарне навчання дітей з першого вересня. То ж існує нагальна необхідність переглянути усі школи громади, проаналізувати вже минулий навчальний рік, спланувати роботу з підготовки до початку навчань та приступити до виконання. Учора відбувся черговий виїзд керівників громади до Василівського, Йосипівського, Росіянівського, Павлівського навчальних закладів - цікавило усе, що пов’язане із перебуванням дітей у школі: завезення вугілля та дров, функціонування і розгалуження інтернет-мережі, стан харчоблоків, справність водомережі та каналізаційної системи, потреба ремонтів приміщень, умови для занять спортом і фізкультурою, забезпечення комп’ютерною технікою, підручниками, меблями, іншим устаткуванням тощо. Серед іншого, найважливішим і найгострішим було питання наявності укриття для школярів - в разі небезпеки дітей слід вивести у безпечні місця. Усі ми маємо величезну надію на закінчення війни, проте слід і убезпечитись від можливих атак і ракетних ударів ворога. Надійні укриття мають йосипівці та павлівчани, а в Росіянівці та Василівці слід їх створити. «Для усіх старостинських округів створеннявідновлення укриттів, об’єктів цивільної оборони, - задача номер один. Найближчим часом такі приміщення мають бути у придатному до використання стані, в них створений певний запас питної води, медикаментів, обладнано місця для сидіння. То є нам усім є над чим попрацювати у цьому напрямку» - наголосив Олексій Кузьмич. По ходу огляду кожної школи , селищний голова робив зауваження по суті, звертав увагу старост і директорів на недоліки, які потрібно усунути, радив як краще це зробити.

До переліку речей, за якими Захарівський селищний голова Олексій Кузьмич Осійчук оцінює готовність до навчального процесу (комфортні і сучасні умови навчання та виховання, достатнє матеріальне забезпечення навчальних та позашкільних закладів, повноцінне харчування, забезпеченість підручниками, наочністю, теплом, інтернет) - додано обов’язкові умови безпеки. Сьогодні – це найперша умова.Фото без опису