Роботодавці отримують компенсацію за працевлаштування ВПО

Дата: 24.06.2022 14:26

В Україні діє програма підтримки працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, яка передбачає компенсацію роботодавцям витрат на оплату праці у розмірі 6500 грн за кожного такого працівника протягом двох місяців.

???? В Березівському районі, до якого входять 16 ОТГ, зареєстровано понад 3,0 тис. внутрішньо переміщених осіб, з яких майже половина працездатного віку.

???? Нещодавно до Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості звернулася у пошуку роботи Лариса, яка вимушена була покинути рідну домівку у м. Миколаєві. Лариса має медичну освіту та досвід роботи. ????За допомогою служби зайнятості в стислий термін була працевлаштована до ФОП Мотовицького, який є власником ветеринарної клініки????. Власник має гарну професійну репутацію, тому послуги клініки користуються великим попитом у населення. ?????????????????

????Роботодавець скористався послугою компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи та дуже вдячний за це Державі.

????Лариса подякувала фахівцям Березівської районної філії та роботодавцю за можливість продовжити свою професійну діяльність.