ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 28.06.2022 11:05

Шановні мешканці квітучого Захарівського краю!

Земляки та гості Захарівщини!

Вітаю вас з визначним державним святом – днем Конституції України.

Україна відзначає свято, за яке боролись і за яке вмирали діди і прадіди, за яке й сьогодні в пекельній війні ціною життів виборюється право українців спокійно жити, працювати, дихати на повні груди. Інакше бути не може, воля і незалежність, свобода слова і права людини – наш непохитний закон. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини , її житті, здоров’ї, честі і гідності, недоторканності та безпеці. Ці положення підкреслюють незворотність демократичних та соціально-економічних перетворень в Україні, її євроінтеграційного курсу.

Дорогі друзі! Нехай не гасне віра в прекрасну долю України! Віримо і сподіваємось на МИР і ПЕРЕМОГУ над ворогом!

Слава Україні! Слава її Героям! Слава ЗСУ!

Олексій ОСІЙЧУКФото без опису