Звернення голови Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька "Про легалізацію робочих місць та інформаційну безпеку".

Дата: 04.07.2022 15:13

Шановні мешканці Роздільнянського району!

З 2014 року здійснюється планомірна антиукраїнська діяльність, спрямована на підрив незалежності та суверенітету нашої держави.

Війна, розв’язана росією проти України, ведеться кремлем не лише безпосередньо на полі бою, а й в економічному та інформаційному просторі.

В таких умовах вкрай складно наповнювати місцевий бюджет, тому кожна копійка на рахунку.

З перших днів повномасштабного вторгнення ми забезпечили бронювання низки категорій громадян, які активно діють у боротьбі на економічному фронті.

Водночас, відмічається прикра тенденція, що кількість наданої броні в декілька разів вища за кількість працевлаштованих громадян.

Користуючись нагодою звертаюсь до юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих на теренах нашого району: закликаю легалізувати робочі місця на своїх підприємствах, що дасть можливість збільшити надходження податків до місцевого бюджету. В інакшому випадку, будуть вжити відповідні заходи.

Не менш важливою є боротьба на інформаційному фронті. Телебачення стало потужним засобом впливу на свідомість людей.

Наше населення має доступ до різних інформаційних ресурсів. В районі розташована телевізійна вежа Одеського обласного радіотелевізійного передавального центру, розміщені телерадіотранслятори.

Крім того, з супутника у вільному доступі транслюється російське телебачення, яке дезінформує громадян та розпалює ворожнечу в суспільстві. Для прикладу, лише в Роздільнянській громаді виявлено понад 3000 супутникових антен з російськими телеканалами.

Впевнений, зупинення трансляції російської пропаганди є необхідним кроком для захисту країни.

Саме тому, нещодавно відбулась оперативна нарада за участю відповідних органів влади, за результатами якої накреслені заходи, які рекомендуємо провести задля усунення проблеми, зокрема:

перейти до ліцензійного оператора та провайдера супутникового телебачення, який не транслює російські телеканали;

налаштувати тюнери, які адаптовані на проукраїнські телеканали

Відзначу, що робота з налаштування програмного забезпечення задля блокування російських телеканалів вже ведеться.

Все ж таки я впевнений, що наші громадяни свідомі і дотримуються інформаційної гігієни, аби не зашкодити собі, іншим та країні.

Вірю, що більшість вже відмовилась від переглядів російських телеканалів.

Сьогодні кожен з нас має тримати оборону на всіх фронтах задля перемоги над агресором.

Тримаймо стрій! Все буде Україна!

Відеозвернення за посиланням:

Джерело: Роздільнянська районна газета "Вперед"Фото без опису