На виконання

Дата: 07.07.2022 14:34

спільного наказу №12 від 29 червня 2022 року Одеської обласної військової адміністрації та ОСВУ військової частини розпорядженням Роздільнянської райдержадміністрації від 1 червня 2022 року №68/од-2022 створену робочу міжвідомчу комісію, до складу якої увійшли представники від райдержадміністрації, Роздільнянської міської громади, Роздільнянського районного управління ГУДСНС України в Одеській області, Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області, державного інспектора праці територіальної державної інспекції з питань праці в Одеській області.

Комісією розпочато здійснення контролю підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та галузевої незалежності у сферах обслуговування, торгівлі і розваг тощо на період дій воєнного стану під час сигналу "Повітряної тривоги".

Нагадуємо про деякі питання цивільного захисту населення в умовах правового режиму воєнного стану, а саме:

Про заходи під час сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" https://rozdilna-rda.od.gov.ua/.../07/screenshot_8-1.jpg

Зразки табличок позначення захисних споруд, споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів та покажчиків маршруту до них

https://rozdilna-rda.od.gov.ua/.../2022/07/screenshot_9.jpgФото без опису