В ПРАГНЕННІ ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 11.07.2022 14:16

«З метою створення належних умов транспортного сполучення між населеними пунктами громади, забезпечення доступності послуг з перевезення пасажирів та безкоштовного проїзду пільгової категорії населення, зменшення негативних процесів у соціальній сфері, досягнення позитивних зрушень у забезпеченні життєдіяльності населення громади, прийнято Програму «Соціальний автобус» - розпочав нараду Олексій Осійчук. Актуальність цієї програми полягає в гарантованому та ефективному задоволенню потреб населення у безпечних та якісних послугах пасажирських перевезень. Особливо важливом аспектом є фінансові розрахунки, з урахуванням зростаючих цін, збалансованість ресурсів, необхідних для її реалізації, комплексність, кількісна визначеність цілей.

Безперечно, у нинішній час втілення цієї програми є досить актуальним питанням, то ж селищним головою дані завдання і доручення щодо етапів виконання та впровадження в дію регулярного перевезення мешканців.На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні