ПІДТРИМАТИ І ДОПОМОГТИ У СКРУТНИЙ ЧАС
Дата: 19.07.2022 08:34
Кількість переглядів: 53
Ці слова стали девізом роботи Олексія Кузьмича у нинішній період. Вже вкотре, керівництвом Захарівської селищної ради, розподілено гуманітарну допомогу від Одеської військової адміністрації та міжнародної організації World Central Kitchen родинам переселенців, що прибули в населені пункти громади, сім’ям, які опинилися у скрутному становищі, громадянам пільгових категорій тощо.
До кошика входять продукти харчування, консерви, засоби гігієни тощо, що є неабиякою підтримкою людям, які були змушені тікати від війни з інших регіонів України та отримали прихисток у нашій Захарівській громаді.