ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 22.07.2022 13:29

Шановні земляки!

Я неодноразово звертався до вас із переконливим закликом прибрати кладовища. Багато відгукнулись і долучились до цієї християнської справи. Висловлюю щиру вдячність усім свідомим жителям Захарівської громади, які знайшли час та долучилися до прибирання кладовищ, доклали часточку душі і дбайливих рук до вшанування пам’яті своїх рідних і близьких - зробив свій вагомий внесок у підтримання порядку та чистоти: скошено та покроплено траву, знищено порослі кущів та дерев, приведено до ладу могилки, прибрано сміття.

Переконливо прошу всіх, хто ще не відвідав місця поховань своїх рідних та близьких, - знайдіть час, зробіть це найближчим часом і в подальшому підтримуйте порядок на визначених територіях.

Не забуваймо, що у єдності наша сила!

Дякую за розуміння і підтримку!

З повагою О.ОСІЙЧУКНа зображенні може бути: текст