Платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.

Дата: 25.07.2022 08:57

Хто може отримати грошову допомогу? Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.

Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, що можуть надати грошову допомогу українцям, що постраждали від війни.

Заповніть заявку на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій мешканцям України за посиланням: https://aid.edopomoga.gov.ua/На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «заповнить заявку на виплату грошово" допомоги вi?д мжнародних организаций мешканцям украёни. включаючи тих, XTO перебувае на тимчасово окупованих, деокупованих териториях або таких, що знаходяться в 30HI активних бойових дй. заповнити заявку на допомогу переврити статус заявки»