ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 29.07.2022 14:41

Насичений робочий день селищного голови Олексія Осійчука продовжився нарадою зі старостами. З поміж великого переліку актуальних господарських і організаційних завдань, врегульовано питання актуалізації і поновлення волонтерського руху на підтримку ЗСУ на території Захарівської громади. Особливих перепон чи сумнівів у присутніх не викликала кандидатура Стопи Людмили Григорівни, яку запропонував Олексій Кузьмич. Людмила Григорівна відома особистість в громаді, яка до речі очолювала волонтерську організацію Фрунзівського району протягом 2014-2016 років. Селищний голова тут же доручив в найближчі строки відкрити рахунок організації та здійснювати збір коштів від небайдужих жителів нашої громади на придбання необхідного обмундирування для наших захисників, які цього потребують. Також важливим питанням порядку денного було створення добровільного формування цивільного захисту Захарівської селищної ради. Це питання детально проаналізували на лише головуючий, а й юрист та керуючий справами селищної ради.

У ході наради надано ряд окремих доручень посадовцям.На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять та у приміщенні