Стартує бета-тест е-пенсійного та посвідки на тимчасове або постійне проживання в Дії

Дата: 10.08.2022 11:29

10500 українців тестують два цифрових документи в застосунку для підтвердження особи чи під час отримання відповідних держпослуг.

Тестувальники, листи вже на електронній скриньці, яку вказали під час реєстрації.

Цифровізуємо державу з Дією

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції. За співпраці Міністерства цифрової трансформації України з Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством соціальної політики, Державної міграційної служби України та Пенсійного фонду України.На зображенні може бути: 2 людини, телефон та текст «старт бета-тесту е-пенсйного та е-посвдки на проживання в дi" 10:30 ?? дёя 10:30 дёя пенсйне посвёд вид посвдка на тимчасове проживання захвор номер докум AAA дата народження: 24.08.1991 номер: 823456 дйсний 31.05.2024 д”я надия володимирвна д”я надия»