ОЛЕКСАНДР ЛОНЧАК - Школа це територія безпеки.

Дата: 12.08.2022 16:06

Ні на хвильку не спинившись, працюємо над тим, аби на Одещині переважна більшість закладів освіти відповідала необхідним вимогам.

З цієї нагоди пропоную серію фотоматеріалів #Укриттяонлайнпрезентація. Прошу відділи освіти територіальних громад Одеської області долучитися до потрібної суспільної ініціативи та широкого інформування населення, аби кожен батько і кожна мама усвідомлювали, наскільки безпечно відпускати свою найдорожчу кровинку 1 вересня до школи? Чи відповідає захисна споруда всім зазначеним вимогам? Загалом, як у кожній громаді триває підготовка до нового 2022/2023 навчального року?

Разом з тим додам, що відсутність активних бойових дій та згода батьків є важливими передумовами очної чи змішаної форми навчання. Має бути вибір і ми з вами, колеги, повинні його забезпечити. Або якісна освіта з використанням дистанційних технологій, або очна (змішана) форма навчання з відповідно облаштованим захисним укриттям та рештою виконаних заходів.

Почнемо з прикладів тих освітніх просторів, які дозволять учням під захистом Збройних Сил України та з вірою у перемогу здобувати знання, попри будь-які агресивні наміри ворога.