Надійний пароль — це безпека ваших особистих даних

Дата: 15.08.2022 09:48

Як створити такий — Dovidka.info від Центру стратегічних комунікацій дає кілька рекомендацій.На зображенні може бути: текст «6 qwerty qwerty12345 впизнали свй пароль? в??аемо, шахра" вже поруч! як створити сильний пароль SPRAVDI»

На зображенні може бути: текст «що не можна використовувати в паролях: поширен поеднання букв слв, символв, що повторюються або йдуть один за одним. qwerty12345 не можна. 1111 теж H?. >ваше 'M' призвище, дату народження. нав?ть якщо дуже хочеться ви точно це не забудете. >імена, призвища або дати народження ваших батькив, дтей, чоловка або дружини. день народження песика, або дату вашого веслля теж не треба. BatkoNashBandera SPRAVDI»

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст «RK 4acTo Tpe6a 3mHюBaTи napoл? oAиH pa3 Ha mcRub. Tak, ue AoBoл 4acTo, aлe Heo6xAHo. AUGUST M w T F S 1 2 S 3 5 10 11 7 14 13 9 15 16 18 19 20 21 22232425262728 26 293031 SPRAVDI»

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст