ДИТЯЧЕ СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 18.08.2022 14:15

Цікаве розважально-пізнавальне свято з призами і подарунками відбулось для дітей у Войничевому, Майорському та Глибокому Яру. «За кілька днів ми святкуватимемо велике державне свято – день Незалежності. Це день народження нашої України. Україна – це усі ми, це ви, дорогі наші діти! Зростайте здоровими і допитливими, сильними і щасливими! Любіть Україну і своє рідне село, любіть і поважайте батьків і вчителів. Збагачуйтеся знаннями, друзями. Будьте справжніми українцями!» - привітав малечу Олексій Осійчук, селищний голова. Підготовлена працівниками селищного Будинку культури, Будинку дитячої творчості, окремими структурними підрозділами селищної ради дитяча розважально-спортивна програма мала успіх, дарувала позитив і купу емоцій не лише дітям, дорослі також тішились від побаченого .

Що вже натанцювалися, назмагалися, награлися та насміялися!!

Батьки та вчителі дякували організаторам, селищному голові за можливість розважитися і повеселитися.

Чарівники дитячих забав прямуватимуть до дітей в інші села нашої громади. Чекайте!!Фото без опису