ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 23.08.2022 09:40

Шановні жителі та гості Захарівської селищної ради!

Щиро вітаю вас з нагоди Дня Державного Прапора України та 31-ї річниці Незалежності України!

Цей день ввійде в історію, як безпрецедентне свято. Сьогодні наші серця зливаються воєдино , в одне величезне українське серце. Гімн України, Державний прапор України, Тризуб – речі, які сьогодні стали для кожного священними, набули високого, небувалого утвердження українства.

Цей знаменний день став поворотною віхою в історії розвитку української держави і могутнім стимулом для натхненної праці задля миру й добробуту в нашому спільному домі. З кожним роком поглиблюється усвідомлення нами значення цієї віхи для країни: великі події осягаються на відстані, з часом.

Друзі! Сьогодні перед Україною, її громадянами та зокрема Захарівською громадою постають надскладні завдання. Багато наших земляків мусили взяти до рук зброю, аби захистити своїх рідних і близьких, свою багатостраждальну Україну від рашистської навали. А ті, хто не на фронті – тримають оборону в тилу, роблячи все можливе, аби якомога швидше наблизити наш День ПЕРЕМОГИ!

Нам судилося стати учасниками безпрецедентних подій - відстоювання права на існування української держави. Це неабияка відповідальність – від нас залежить, якою їй бути, як житимуть наші діти та онуки.

Хай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Хай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі.

З нами Бог і Україна! Зичу всім вам міцного здоров’я, наснаги, впевненості у власних силах і якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні! Слава її Героям!

Олексій ОСІЙЧУК

Немає опису світлини.