ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ ГОТОВНІСТЬ УКРИТТІВ

Дата: 25.08.2022 16:38

Олексій Осійчук перевірив облаштування укриттів в Йосипівському та Павлівському закладах освіти. Відомо, що без них про очне навчання і не може йти мова. Цікавило селищного голову і готовність до нового навчального року та якість підготовки до опалювального сезону. Керівниками закладів та персоналом власними силами проведено ряд робіт щодо забезпечення зручних умов для навчання дітей в воєнний час в очному режимі, керуючись методичними рекомендаціями наданими МОН. У сховища проведено освітлення, закуповуються запаси питної води, медикаментів та харчових продуктів тривалого зберігання тощо. По завершенню малярних робіт, будуть встановлені парти та стільці для проведення уроків. Робота старост та дирекції шкіл спрямована на дотримання безпечних та комфортних умов перебування дітей в закладах освіти під час повітряних тривог.

«Ситуація в кожному закладі освіти громади різна. Бачимо, що десь ремонтні роботи у сховищах вже на фінальній стадії, а в інших місцях – активно тривають. Є кращі, є гірші укриття, але трохи часу довести все до ладу залишається», - наголосив Олексій Осійчук. Наразі, роботи щодо облаштування укриттів в даних закладах продовжуються. А про те, які саме заклади освіти Захарівщини працюватимуть у цьому навчальному році в очному режимі буде відомо в останні дні серпня.