ВЕЛИКА СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА НАРАДА

Дата: 29.08.2022 15:10

відбулась сьогодні у Захарівській селищній раді, де розглядалась низка життєвоважливих питань та особливостей життєдіяльності навчальних закладів у новому 2022-2023 навчальному році. Усі питання розглядались ґрунтовно і скрупульозно: формат освітнього процесу у кожній школі та особливості організації, забезпеченість підручниками та методичними матеріалами, оцінка проведених поточних ремонтів приміщень, готовність до опалювального осінньо-зимового періоду, особливості харчування учнів, комплектація класів та навантаження вчителів та багато іншого. З поміж зазначеного, головним питанням обговорення стало питання готовності сховищ та укриттів для учнів і працівників навчальних закладів громади та створення безпечних умов умов перебування дітей в школах.

"Так, нинішній освітній процес в Україні – безприцендентний, ніякого досвіду немає. Але ж попри все, у нас головна задача – безпека і здоров’я дітей"- наголосив Олексій Осійчук.

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні