В ГОТОВНОСТІ ДОПОМОГТИ

Дата: 01.09.2022 08:19

Після 24 лютого Україна живе в іншому вимірі. Війна позначила усі українські родини. Статистика свідчить про велику кількість переміщених осіб в Україні та за кордоном. Кожна громада має певну кількість таких людей, допомагає, задає найнеобхідніше, всіляко підтримує. Визволення територій держави продовжується й, сподіваємось, темпи наростатимуть. Евакуація з непідконтрольних регіонів триває – а це велика частка наших співвітчизників, які доправляються в «спокійніші» місця України чи дружні країни Європи.

Сьогодні, за дорученням голови Одеської військової обласної адміністрації, керівники Захарівської громади та Роздільнянської РДА радились та розглядали варіанти розміщення додаткового контингенту ВПО у Захарівській громаді.