ВЕРЕСНЕВЕ ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 01.09.2022 08:47

Дорогі учні! Шановні педагоги та батьки! Сьогодні традиційне свято – День Знань. Для усіх нас перше вересня завжди урочистий і приємний день, сповнений хвилювань першачків та їх батьків, радісний від усмішок і довгоочікуваних зустрічей однокласників і вчителів.

Нині ми вперше відзначаємо його в часи війни.

Свято Першого дзвоника для учнів нашої громади проходитиме дистанційно. Для учнів та їхніх батьків вчителі підготували цікаві уроки про Незалежність і Свободу України, про Українську Державність, про Перемогу і Мир. Мета — налаштувати дітей на позитив, взаємопідтримку й емпатію. Сподіваюсь, все вийде!

Дорогі учні! Шановні педагоги та батьки! Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року! Звісно він буде не простим, шкільний дзвінок не кликатиме учнів в класи, принаймні найближчий час. Маємо потерпіти, мудро, з розумом, виважено та щиро дбаючи про головне – життя і здоров’я дітей.

Усім і кожному щиро зичу усіляких гараздів – Миру, здоров’я, злагоди, добра і розуміння.

З найкращими побажаннями

щиро ваш ОЛЕКСІЙ ОСІЙЧУК