УВАГА

Дата: 02.09.2022 15:47

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання за новими програмами

Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в рамках короткотермінових курсів цільового призначення розроблено навчальні програми за напрямками:

«Управління персоналом: HR- процеси»;

«Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS».

Курси за напрямком «Управління персоналом: HR- процеси» розроблені для підвищення кваліфікації безробітних та осіб, які здійснюють, або планують здійснювати діяльність у сфері управління персоналом – менеджмент персоналу, рекрутинг, бізнес-тренінги, робота з персоналом.

Термін навчання – 36 навч. годин (5 днів), форма навчання – очна та/або дистанційна.

Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах за напрямком «Управління персоналом: HR – процеси»:

- повна загальна середня освіта;

-комунікативні навички;

- навички роботи на комп’ютері (Windows);

- без вимог до стажу роботи.

Курси за напрямком «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS» призначений для підвищення кваліфікації безробітних та осіб, з числа не безробітних, які працюють у сфері виробництва, пов’язаного з фрезерною обробкою матеріалів, в т.ч. для підвищення кваліфікації осіб, які мають освіту та/або досвід роботи за професіями «Фрезерувальник», «Токар», «Столяр», або інші суміжні.

Термін навчання – 70 навч. годин (10 днів), форма навчання – очна та/або дистанційна.

Вимоги до осіб, які навчатимуться на курсах за напрямком «Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом HAAS»:

Повна загальна середня освіта;

Навички роботи на комп’ютері (Windows);

Схильність до створення технічних розробок;

Наявність інженерно-технічної або робітничої професії «Фрезерувальник», «Токар», «Столяр» або інших суміжних із зазначеними професіями;

Без вимог до стажу роботи.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості здійснюється за рахунок коштів Фонду. Для осіб, з числа не безробітних ,які бажають підвищити свою кваліфікацію ,навчання – на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,3 до1,0 тис. грн. на 1 особу, залежно від кількісного складу групи /7-20осіб/).

Після завершення навчання слухачам, які опанували курс в повному обсязі видається посвідчення Одеського ЦПТО ДСЗ про проходження курсів цільового призначення за відповідним напрямком.

За більш детальною інформацією звертатись до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за тел. 9-14-49 або за адресою: смт. Захарівка, вул. 1 Травня 26 а.