МІЦНИЙ ТИЛ – ЗАПОРУКА ПЕРЕМОГИ

Дата: 05.09.2022 11:59

Саме так, з таким девізом живе Захарівська громада. Допомагаємо, підтримуємо усіх нужденних, особливо внутрішньог переміщених осіб, зареєстрованих на території нашої громади. Адже люди втратили житло, майно, речі… А це неймовірно страшно, сумно, важко. Але ж, головне – живі.

Сьогодні робота гуманітарного штабу розпочалась зранку видачею продуктових наборів, які надійшли від міжнародної некомерційної організації World Central Kitchen. Серед продуктів — вже традиційні крупи, макароні вироби, консерви тощо та фрукти. Ми щиро вдячна партнерам за можливість регулярної підтримки внутрішньо переміщених осіб, інвалідів, літніх людей поважного віку, багатодітних та малозабезпечених родин. Нараз така гуманітарна співпраця охоплює найвразливіші верстви населення громади.