ЗВЕРНЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 07.09.2022 14:14

Шановні земляки! Звертаюсь до усіх мешканців населених пунктів із закликом прибрати на кладовищах місця захоронення своїх рідних і близьких. Колективами установ і організацій громади навесні зроблений чималий пласт роботи – спилено дерева, знищено чагарники, забрано сміття тощо. Але ж нині з рясними літніми дощами зробленого вже не видно, на цвинтарях буяють бур’яни та поросль.

Дорогі друзі! Переконливо прошу вас поставитись відповідально до боргу совісті перед пращурами - прийдіть на кладовища найближчими днями познищуйте бур’яни, упорядкуйте самі надгробки, могилки. Поки не задощило, поки стоїть гарна і суха погода, вже сплала спека – приділіть увагу добрій справі!

Зі щирими сподіваннями на підтримку і розуміння

ОЛЕКСІЙ ОСІЙЧУК

На зображенні може бути: текст