ГОЛОВНЕ ДЛЯ ВЛАДИ – БЕЗПЕКА ШКОЛЯРІВ

Дата: 09.09.2022 13:20

Усі ми переживаємо небезпечний час. Важко і лячно дорослим, а за дітей - в рази. Цьогочасним пріоритетним завданням влади - убезпечення дітей, збереження їх життя та здоров’я.

Розпочаті ремонти підвальних приміщень для схову і укриття учасників навчального процесу, добігають свого завершення. Так, комісією під головуванням Олексія Осійчука ретельно обстежено павлівське приміщення, звісно з урахуванням усіх нинішніх вимог. За невеликий проміжок часу ремонтниками проведено досить великий об’єм робіт. «Ми бачили стан приміщення перед ремонтом. А побачене сьогодні – вражає. Так, це місяць безперервної роботи. Але ж передусім - добросовісність і відповідальність майстрів, їх патріотичне налаштування і старання – певне це є головним чинником доброї та злагодженої роботи усіх ланок Павлівського старостату» - дякував Олексій Кузьмич. То ж оглядом відновленого приміщення перевіряючи залишились задоволені. В рамках візиту керівники громади обговорили та узгодили ряд організаційно-господарських питань, важливих виключно для Павлівського старостинського округу.