РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Дата: 09.09.2022 15:34

відбулась сьогодні у Захарівській БПЛ за участі доктора медичних наук професора кафедри урології та нефрології ОНМедУ Олени Михайлівни Ухаль, кандидата медичних наук, уролога вищої категорії, директора ТОВ «АСС Медикал» Олега Ігоровича Маломужа з керівництвом Захарівської селищної ради та, відповідно, керівництвом нашої БПЛ й її окремих фахівців. А тема зібрання – сама позитивна і приємна: встановлення у нашій лікарні комп’ютерного томографа. Хто пам’ятає, нами про це повідомлялося ще в довоєнний час, але війна загальмувала процес. А нині Антоніна Михайлівна активізувала процес. То вже сьогодні прибули висококласні спеціалісти й продовжилась розмова, де узгодили певні організаційні питання (суворе дотримання технічних вимог роботи та облаштування самого кабінету). Слід зазначити, КТ носитиме приватний характер, але ціна процедури не буде перевищувати середньорегіональну.

В усіх справах, в усіх інноваціях простежується командна робота. Такі ми, українці, разом, спільно, гуртом можемо і гори звернути!