Дата: 20.09.2022 13:04

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання до Державного навчального закладу «Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в рамках короткотермінових курсів цільового призначення на нові навчальні програми за напрямками:

• «Соціальний педагог»;

• «Організація роботи працівників ОТГ в умовах децентралізації».

Курс «Соціальний педагог» розроблений для підвищення кваліфікації безробітних, а також рекомендований для проходження та набуття відповідних компетентностей – соціальним педагогам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної ,професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої освіти, психологам, педагогам, соціальним працівникам.

На даний час соціально-педагогічний супровід, зокрема діяльність соціального педагога ,в закладах освіти є надзвичайно важливою, оскільки з переміщенням оти створені умови для успішної соціалізації та адаптації дітей різного віку, набуття ними соціальних компетентностей, формування як особистостей та входження в активне громадське життя.

Термін навчання – 36 навч. годин (5 днів). Форма навчання очна або дистанційна.

Вимоги до осіб ,які навчатимуться за напрямком «Соціальний педагог»:

• повна загальна середня освіта, педагогічна, психологічна;

• володіння ком’ютером на рівні користувача Windows;

• навички роботи з дітьми.

Курс «Організація роботи працівників ОТГ в умовах децентралізації» розроблений для підвищення кваліфікації безробітних, шукачів роботи, а також рекомендований керівникам ОТГ, активним мешканцям, які бажають покращити рівень життя в громаді.

Термін навчання – 72 навч. години (10 днів). Форма навчання – очна або дистанційна.

Вимоги до осіб, які навчатимуться за вищезазначеним напрямком:

• повна загальна середня освіта;

• володіння комп’ютером на рівні користувача Windows;

• бути активним членом/мешканцем ОТГ, або керівником будь-якого рівня в ОТГ, бажаючим покращити життя громади.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості здійснюється за рахунок коштів Фонду. Для осіб, з числа не безробітних ,які бажають підвищити свою кваліфікацію за даними напрямками – навчання здійснюється на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,3 до1,0 тис. грн.на 1 особу, залежно від кількісного складу групи /7-30/).

Після завершення навчання слухачам, які опанували дані курси в повному обсязі видається посвідчення Одеського ЦПТО ДСЗ про проходження курсів цільового призначення за відповідним напрямком.

За більш детальною інформацією звертатись до Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за тел. 9-14-49 або за адресою: смт. Захарівка, вул. 1 Травня 26 а.