ГОТОВНІСТЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 20.09.2022 16:52

медичних закладів нашої громади сьогодні проінспектував голова Роздільнянської районної державної (військової) адміністрації С.Приходько. Слід зазначити, що належний контроль за ходом підготовки до осінньо-зимового періоду об’єктів соціальної сфери був завжди, а в нинішній період війни – той поготів. Захарівська місцева влада спільно з керівниками медичних закладів серйозно переймається про вчасну подачу тепла, забезпеченість енергоносіями, наявність ефективних альтернатив – відмітив голова РДА. Посадовці у супроводі головних лікарів оглянули котельні (газову та палетну), обговорили їх КПД, проаналізували економічну складову цін тощо. Сергій Миколайович вважає великим плюсом роботи наявність сучасного потужного генератора, який нещодавно отримала наша БПЛ, та який забезпечить безперебійне живлення усіх приміщень, роботу апаратів та приладів і головне - безперебійний операційний процес.

Очільник району подякував Олексію Кузьмичу, Антоніні Михайлівні та Олександру Володимировичу за якісну і відповідальну підготовку до зими.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево