ОПЕРАТИВНО, НАСИЧЕНО, РЕЗУЛЬТАТИВНО

Дата: 22.09.2022 14:03

Після кількох продуктивних нарад в кабінеті, вчорашній робочий день керівників громади продовжився робочою поїздкою до Павлівського старостинського округу.

Під час оперативної наради, з повним аналізом і обговоренням насущних павлівських питань, Олексій Кузьмич та Сергій Іванович деталізували та уточнювали необхідну інформацію, давали доручення чи перебирали на себе вирішення деяких питань. Кілька проблем було вирішено тут таки ж на місці. Під час огляду повністю готового до експлуатації укриття, керівники підтвердили його використання в разі потреби. Родзинкою робочої поїздки стало відвідини репетицій гуртка духового оркестру Павлівського Будинку культури. Хлопчаки з великим задоволенням і пристрастю продемонстрували свої вивчені музичні твори. Особлива їх гордість – Гімн України. Олексій Кузьмич, дякуючи за навчання і старання, пообіцяв, за змоги, придбати ще кілька необхідних музичних інструментів та стильне вбрання для юних музикантів.

Перемістившись до місцевого навчального закладу, провели нараду із адміністрацією школи, де узгодили низку питань щодо початку навчання – заяв та погоджень батьків щодо стаціонарного чи альтернативного навчання школярів, проведення інструктажів безпеки працівників та учнів школи, забезпечення комп’ютерною технікою, підручниками, меблями, іншим устаткуванням, функціонуванням водо-, електро-, теплопостачальної та каналізаційної мереж приміщення, багато іншого. Голова також акцентував питання пожежної безпеки, наявність вогнегасників, особливо незахаращеність і вільний доступ до інших (аварійних) виходів з приміщень, планів евакуації дітей та проведенні відповідних тренувань серед учнівського та педагогічного колективу. Ось такі звичайні робочі дні Захарівського селищного голови - напружені, насичені та продуктивні.