ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 14.10.2022 09:28

Шановні земляки, друзі та гості Захарівщини!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята, які є значними для нашої країни. День захисників і захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українського воїнства в різні часи та День українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.

Сьогодні все свідоме українство, всі ті хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників і захисниць української землі!

Шановні захисники і захисниці! Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу України та низький уклін родинам загиблих Героїв!

Зі святом!

Слава Україні! Героям СЛАВА!

Олексій ОСІЙЧУК

На зображенні може бути: 1 особа та текст