ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 10:53

Колектив селищної ради на чолі із Олексієм Осійчуком вшанували захисників і захисниць, борців за волю і незалежність України покладанням квітів до пам’ятного знаку Небесній Сотні.

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. День захисників України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів Батьківщини на всіх етапах її історії. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на території України. Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Ми вільні і незалежні. Ми – єдина нація, міцний народ. Ми вистоїмо і переможемо, тому що ми на своїй землі!

Віримо в ЗСУ, віримо у власні сили!

Слава Україні! Слава українським захисникам і захисницям!