ЧИСТА ЗАХАРІВЩИНА

Дата: 17.10.2022 16:02

Нині господарює найпрекрасніша і мальовнича пора року. Вже відчуваємо незвичний холод вранці, нічні приморозки обсипають золотавим листям землю, щедро даруючи усім нам роботу з прибирання. За погожої днини хочеться підготовитись до зими, прибрати й упорядкувати території адмінбудівель, парків, алей, цвинтарів, двори приватних і багатоповерхових будинків та прилеглі території. Результатом таких заходів – купи листя та гілляччя. Але ж палити це категорично заборонено, дим – дуже серйозний алерген, шкідливий і людині, і тварині. То ж найоптимальніший вихід – скласти усе це до мішків чи коробів, а працівники комунальної служби вивезуть до сміттєзвалища. А по старостинських округах – зазначену роботу скеровуватимуть старости. Також звертаємось до захарівців, які проживають в центрі селища – не зносьте своє сміття до вуличних сміттєвих баків та баків, розташованих у парку.

Селищна рада приділяє максимум зусиль для півдтриматти ладу та чистоти у кожному населеному пункті громади. Погодьтесь, приємно, коли квітують клумби від тюльпанів до пізніх сальвій. За цим стоїть кропіткий людський труд. Від перекопування, висаджування, поливу до прибирання. Давайте цінувати працю людей, допомагати й підтримувати порядок і лад не лише у своєму обійсті, а й повсюди. Це наша батьківщина, наш край, наш дім – то ж хай там панує затишок, чистота і порядок. Чи не так, дорогі земляки?

На зображенні може бути: квітка