НАСИЧЕНІ БУДНІ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 19.10.2022 16:00

перемежовуються інспекційними поїздками до старостинських округів. У полі зору очільника громади господарські справи по усім населеним пунктам. Сьогоднішній день позначився відвідинами Новозаріцького та Мар’янівського старостинських округів. Олексій Кузьмич звернув увагу на ремонт (підсипку) доріг, роботу бібліотек, медичних пунктів, сільських клубів, їх готовність до опалювального періоду. Але ж передусім це перевірка навчальних закладів. Перевіряючих цікавило усе - готовність до навчального процесу, забезпеченість меблями, підручниками, наявність «кнопок виклику», безперебійна робота інтернет-мережі, готовність до роботи харчоблоків тощо. Найголовніше питання - максимальна безпека дітей. У новозаріцькій гімназії, наприклад, добігає кінця ремонт укриття на випадок повітряних тривог – велике, просторе з гарним освітленням, облаштоване санвузлами, гарячою водою, ін. необхідним. Загалом, виконано величезний обсяг робіт. Староста та директор дуже задоволені якісною роботою будівельників. Ремонтники, добре розуміючи нагальність питання, працюють без вихідних і свят. При оглядинах, Олексій Осійчук відмітив гарну роботу бригади та разом, на місці, обговорили першочерговість придбання необхідного матеріалу для фінішу робіт. Турботами директора Оленівської гімназії встановлено альтернативний опалювальний котел для твердого палива на випадок обмеженої подачі природного газу. До роботи готові усі класні кімнати. Оленівські педагоги готові хоч завтра приступити до стаціонарного навчання.

Вражень було вдосталь і всі приємні, але ж разом з тим, голова дав ряд доручень посадовцям та встановив строки виконання.