ГОТОВІ ДОПОМОГТИ

Дата: 20.10.2022 15:51

З початку повномасштабного вторгнення наша громада прийняла понад 400 внутрішньо переміщених осіб. Впоратися з таким напливом людей владі допомогли місцеві мешканці, підприємці й гуманітарні організації. Але ж евакуація з непідконтрольних регіонів України ще триває. За дорученням голови ОВА Максима Марченка наша громада має підготувати помешкання чи інші жилі приміщення для можливого приїзду групи ВПО. Сьогодні до нас завітала комісія в складі представників Одеського обласного гуманітарного на чолі з Олександром Плахотним та Наталією Шличок, заступником голови Роздільнянської РВА. Прискіпливо оглянули приміщення гуртожитку та визначили можливу кількість осіб для тимчасового проживання у зазначеній будівлі. Усі кімнати світлі, затишні, частково умебльовані, діючі системи водо-, тепло-, електрозабезпечення, працює каналізаційна система.

«Сьогодні наша громада благополучно живе, працює і, я впевнений, працюватиме надалі, завдяки доблесним ЗСУ. А південь України дуже страждає, щодень звідти йдуть сумні новини. Ми маємо підставити плече допомоги, зробити все можливе для затишку і комфорту приїжджих» - сказав на останок Олексій Кузьмич