Безбар'єрна правова допомога

Дата: 01.11.2022 13:49

Кожне десяте звернення до системи Безоплатна правова допомога про захист або представництво у суді, складення позовних заяв та інших документів для подачі до суду — від людей з інвалідністю.

Серед найпоширеніших питань – оскарження рішень, дій та бездіяльності органів державної влади й місцевого самоврядування, розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

Доступність правової допомоги – один із основоположних та незмінних принципів роботи системи БПД.

Отримати безоплатну правову допомогу можна у бюро, зателефонувавши до контакт-центру за номером  0 800 213 103 або скориставшись онлайн-сервісами системи БПД.

Якщо людина не може прийти до найближчого бюро, але хоче поспілкуватися з юристом особисто, вона може зателефонувати до контакт-центру системи БПД або до бюро та залишити запит на отримання адресної правової допомоги. У таких випадках правники приходять до місця проживання чи перебування клієнта, аби проконсультувати з того чи іншого правового питання, в разі необхідності – надати безоплатну вторинну правову допомогу.

Від початку війни значно збільшилася кількість звернень щодо:

оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи;

отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги;

продовження дії статусу особи з інвалідністю;

перенаправлення пенсії, яку отримували у поштовому відділенні за місцем проживання;

порядку оформлення надання соціальних послуг з догляду вдома.

У доробку юристів та адвокатів, які співпрацюють з системою БПД, багато успішних кейсів захисту прав осіб з інвалідністю. Про деякі з них знайдете інформацію у матеріалі на нашому сайті:

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

Немає опису світлини.