НАДВАЖЛИВА ДІЛЯНКА ТУРБОТ

Дата: 11.11.2022 15:39

За дев’ять місяців війни усі українці пересвідчилися в тому, що утримання та відновлення бомбосховищ - це запорука спокою та безпеки людей нині і в майбутньому. Тож прискіплива увага керівництва громади до об’єктів соціальної сфери, особливо шкільних та дошкільних закладів, є нагальною, необхідною й архіважливою справою Олексія Осійчука. Тому і самі колективи та дирекція установ, наша комунальна служба робили і продовжують робити все можливе, щоб бомбосховища були не просто придатними для перебування під час повітряних тривог, але й комфортними. Кілька наших шкіл мають такі укриття – Новозаріцька, Павлівська, Войничівська, Йосипівська, ін., де створені достаньодобрі умови та зручності. Наразі будівельно-ремонтна бригада приступила до робіт у Захарівському дитячому садку «Веселка». Звісно, контроль та інспекція з боку Олексія Кузьмича буде системною і жорсткою.