ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Шановні земляки, друзі та гості Захарівщини!
Щороку 21 листопада ми вшановуємо своїх громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. У ході Революції на граніті, Помаранчевої та Революції Гідності українська нація пройшла хрещення вогнем. Майданом Свободи, зігрітим палкими серцями мільйонів Українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава продемонструвала Європі та усьому світові, що ми – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і зуміла відстояти демократичний вибір. Це стало пробудженням та єднання народу. Майдан став місцем Правди та Свободи, площею Добра та Дружби, Братерства та Гідності. Наші серця стали частинами могутнього серця, а наші голоси – нотами потужного Гімну волі.
Переконаний - наша сила в єдності, разом ми зможемо здолати усі негаразди і біди. Бажаю нам, нарешті, відчути Мир над усією країною. Хай злагодою і добром повниться кожна домівка, а кожне серце переповняє віра у Велику Перемогу, у щасливе майбуття Української держави.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
Слава Україні! Героям Слава!
З вірою у Перемогу Олексій ОСІЙЧУК