ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2022 13:11

Головне і незмінне в Україні - Мир і Гідність, Свобода і Незалежність. Указом президента України від 09.11.2015 року №633/2015 щороку відзначається свято Гідності та Свободи на честь двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Святий наш обов’язок у цей день згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. Допомогти, підтримати і помолитися за життя та успіх відважних захисників України на фронті. Доля вкотре випробовує українців на міцність, на стійкість, на єдність. Здолаємо ворога. Пересилимо. Переживемо. Переможемо!

Сьогодні керівниками громади, депутатами, колективом селищної ради покладені квіти до меморіального знаку Героям Небесної сотні. «Події Помаранчевої революції та Революції Гідності засвідчили рішуче прагнення українців жити в єдиній європейській сім'ї. Кожному з нас потрібно пам’ятати про подвиг відважних бійців Небесної Сотні, про їх смерть у квітучому віці за неньку-Україну, її ідеали, у що вони беззастережно вірили й задля чого героїчно загинули, захищаючи нашу незалежність, державність та волю. Небесна сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повіки опікуватися долею України. Нажаль, когорта Ангелів-Охоронців поповнюється. Наші п’ять земляків поклали на олтар Перемоги своє життя – вони теж прагли волі і свободи, прагли кращого життя. Кожен з нас проходить випробування на міцність національного духу, єдності і патріотизму. Ми усією громадою маємо робити все від нас залежне, аби наблизити Перемогу, аби запанував мир, злагода та спокій. Слава Героям України!» - особливо підкреслив Олексій Осійчук.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі