ПОВІДОМЛЕННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 24.11.2022 13:54

Шановні земляки та гості Захарівщини! Нині внаслідок масованих ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури відсутнє електропостачання в Україні, зокрема й у Захарівській громаді. Відновлювальні роботи тривають. Але ж маємо бути готові до різних критичних ситуацій. На території Захарівської селищної ради облаштовано пункти незламності та пункти обігріву, де ви зможете зарядити свої гаджети, ін. прилади, випити гарячого чаю чи кави, обігрітися тощо, зокрема у Захарівці: вул. Центральна, 69, (приміщення селищної ради).

Також повідомляємо, що приватні торгові точки Універмаг, Скорпіон, Острів, Хозмаркет будівельних матеріалів, Смак, Щедрий кошик та комунальні установи громади готові допомогти в підзарядці телефонів.

Аналогічні пункти обігріву працюють у приміщеннях офісів старост старостинських округів та навчальних закладів.

Немає опису світлини.