З ПІДСУМКАМИ ТА ПЛАНАМИ

Дата: 02.12.2022 12:55

Фінансовий 2022 рік був особливим та став неабияким викликом для України та для кожного з нас. Не тільки тому, що відбувались кардинальні зміни в усіх площинах влади, а й на місцях щораз виникала необхідність прийняття безпрецедентних кардинальних рішень - війна наклала свій жорсткий відбиток. Одним із принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні є підзвітність та відповідальність, необхідність проведення ґрунтовного аналізу зробленого та планування розвитку галузей. То ж дотримання усіх законів, підзаконних актів - обов’язкове.

У ході сьогоднішньої наради під головуванням Олексія Осійчука фінансисти з підведенням підсумків та аналізу, обговорили перспективи розвитку основних галузей розвитку територіальної громади.

Начальник фінвідділу поінформувала про стан надходжень до бюджету, фінансування, витрати та матеріально-технічного забезпечення, ознайомила з основними показниками результативності. В діалозі про перспективи розвитку галузі освіти, проведено аналіз мережі освітніх закладів та перспективу завдань на 2023 рік. Розглянуто ряд інших важливих питань.

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять