ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 06.12.2022 08:45

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани! Дорогі друзі!

Сердечно вітаю вас з Днем Збройних Сил України.

У нинішніх умовах – це величне і всенародне свято найвідважніших, найсміливіших, найвідданіших. Свято тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави та нас з вами.

Служба у лавах Української армії - це не тільки професія, для більшості - це справа всього життя, це ризики і успіхи.

На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні - сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які вірно несуть службу по захисту держави.

Земляки! На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є ті, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться у серцях жителів нашої громади. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами військовослужбовців, які загинули в боях.

Щиро зичу вам, дорогі наші захисники, миру та спокою, подальших успіхів у наближенні Великої Перемоги, вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам. Мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Величезна вам вдячність за наші спокійні дні і ночі, відчуття надійності і захищеності.

Слава Україні! Героям СЛАВА! Слава Нації! Смерть ворогам!

З повагою і шаною Олексій ОСІЙЧУК

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «3 днем збройних сил укратни дякуемо за выдвагу!»