ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 07.12.2022 09:54

Шановні депутати Захарівщини, старости старостинських округів!

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Шановна громадо! Дорогі друзі і соратники!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування як професійне свято засвідчує ту високу роль, яку виконують органи публічної влади в житті як окремої громади, так і всієї держави.

Починати будь-яку нову справу завжди непросто. Та, маючи чіткий план, вбачаючи перспективу та спираючись на допомогу однодумців, можна бути впевненим в успіху. У листопаді 2020 року ми усі в цьому були переконані,- я та моя міцна й згуртована команда. Сьогодні хочу подякувати усім причетним до цього свята – депутатам, працівникам і ветеранам цієї сфери! Щиро дякую за підтримку, за співпрацю і взаєморозуміння! Бажаю усім, хто працює на благо людей, найскорішої Перемоги і Миру, міцного здоров'я, добробуту й злагоди у родинах, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні! Зі святом! З Днем місцевого самоврядування!

Щиро ваш

Олексій ОСІЙЧУК