ГОЛОВНА УВАГА БЮДЖЕТУ-2023

Дата: 12.12.2022 13:52

У кабінеті селищного голови Олексія Осійчука розпочалась нарада із вказаного питання. Насамперед головуючий підкреслив: «Незважаючи на складні умови виконання бюджету в умовах війни, станом 01.12. поточного року забезпечено стовідсоткове виконання запланованих показників доходів бюджету громади. А за цим стоїть великий труд і скрупульозна щоденна праця нашої команди. Є надія, що ми зможемо виконати основні бюджетні показники за увесь 2022 рік. Бюджет 2023 року буде дуже складним, це не важко передбачити - війна не закінчена, економіка в стагнації. Проте ми маємо прийняти реальний бюджет і забезпечити його виконання. То ж маємо докласти максимум зусиль у цьому напрямку».

Під час наради посадовці вивчили показники дохідної частини та статті видаткової частини бюджету на 2023 рік. Начальник відділу фінансів селищної ради довела до відома присутніх про основні підходи до формування селищного бюджету на 2023 рік, вимоги до складання бюджетних запитів. Разом з тим, Оксана Миколаївна ознайомила з новинами в законодавстві та проектами нормативних актів щодо складання селищного бюджету у програмно-цільовому форматі. Олексій Кузьмич наголосив на особливій увазі щодо плануванню результативних показників бюджетних програм.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні