НАПРУЖЕНІ ДНІ

Дата: 13.12.2022 13:10

Відомо, що будь-який бюджет скурпульозно зважується, обговорюється до дрібниць заздалегідь і лише згодом – закладається. Останній тиждень Олексій Осійчук та виконком селищної ради приділяють максимум уваги підготовці до сесії, яка відбудеться 14 грудня поточного року – аналіз усіх без вийнятку програм селищної ради за 2022 рік та їх проектів на 2023, ґрунтовне вивчення показників доходів бюджету та багато іншого. З огляду на війну, втіленням сучасних реформ, необхідних забезпечень і вкладень, бюджет потребує неабиякої попередньої роботи. Тож, селищний голова підходить до прийняття бюджету-2023 найбільш скрупульозно й детально, зважуючи усі фінансові моменти, аби унеможливити будь-які ризики майбутнього фінансового року.

На зображенні може бути: 4 людини