ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 19.12.2022 13:38

Дорогі діти! Шановні жителі та гості Захарівщини!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця - одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят. Сьогодні Святий щедро обдаровує усіх малих і дорослих дарунками. Загадуючи бажання, ми віримо в дива, незалежно від кількості років! Інколи це так потрібно і нам, дорослим. Але цього свята в усіх нас одне-єдине бажання, просимо і благаємо Святого Миколая про Перемогу. Маємо переконання, що наша багатостраждальна Україна здобуде Мир і Перемогу, Волю і Незалежність! І засяє сонце Єдності і Щастя!

Хай Святий Миколай благословляє нас на добрі справи, а ЗСУ – на успіх! Друзі! Щиросердно бажаю всім мирного неба, добра, сімейного затишку та Божої благодаті. Нехай Святий Миколай вбереже нас та наших близьких від усіх бід та негараздів, подарує любов, радість та справжню віру!

Віримо в ЗСУ та дива від Святого Миколая!

Олексій ОСІЙЧУК

На зображенні може бути: текст