ПРИНЦИПОВО Й ОБ’ЄКТИВНО

Дата: 21.12.2022 08:19

Саме під таким девізом пройшло сьогоднішнє інспектування керівництвом громади пунктів Незламності та тимчасового житла для ВПО. Селищний голова відмітив належну організацію відповідальних осіб на місцях, разом з тим висловив низку зауважень та пропозицій. Олексій Осійчук особливо наголосив, що нинішній період війни - це холодна пора, люди постійно відчувають потребу у теплі, гарячій їжі, підзарядці гаджетів тощо, крім цього маємо звернути увагу на ті ділянки, які потребують нашої посиленої роботи, негайного налаштування чи переформатування та уваги . В ході детального огляду, продуктивного спілкування та обговорення подальших дій, виокремлювались першочергові задачі. Це той рівень роботи, який дозволяє працювати в жорстких умовах війни,оптимально перебудовуватись, ефективно вирішувати нагальні проблеми та водночас рухатись до перемоги.