ВІТАННЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Дата: 22.12.2022 15:10
Кількість переглядів: 39
Шановні енергетики Захарівщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
Напевно, сьогодні важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична, оскільки, від неї залежить світло й тепло у наших оселях, стабільне функціонування зв’язку, торгівлі, соціальної сфери тощо. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших, найактуальніших та найпрестижніших.
Друзі! Разом з щирою вдячністю за ваш труд, бажаю миру і здоров’я,успіхів і здобутків, енергії в душі, а професіоналізм енергетиків й в подальшому хай примножує могутність нашої незалежної держави України!
З повагою і шаною Олексій Осійчук