ДЛЯ ЗРУЧНОСТЕЙ І КОМФОРТУ

Дата: 23.12.2022 14:00

На території Захарівського міні-ринку завжди людно, це з приємністю можуть відмітити усі жителі громади. Сюди щодень стікаються покупці за різним крамом, натомість продавцям кожної пори року є що запропонувати – молочні продукти, овочі, фрукти, зелень, насіння, ін. Віднедавна за ініціативи Олексія Кузьмича для продавців облаштовано гарні та комфортні місця, які щодень із самого ранку заповнюються продавцями. За дорученням селищного голови, нині дещо розширююється місця продажу та пропозицій товарів продавців – монтуються столи та лавки майстрами нашого місцевого ВУЖКГ. «Стараємось дослухатися до пропозицій і побажань людей, створюємо умови для зручностей і комфорту як продавців, так і покупців» - пояснює Олексій Осійчук.